Synectar One – deň deviaty

Juraj ma nádchu, Pavol zavčasu vstáva.

Pavol

Dnes som pre zmenu vstával skoro, resp. spal som menej ako by sa na slušného človeka patrilo. Zobudil som sa na budík po 6 hodinách spánku, keďže som si neprezieravo dohodol obchodné stretnutie na 9.00 na opačnom konci mesta.

Zaujímavé je, že sa mi vstávalo lepšie ako obyčajne keď málo spím, resp. stačil jeden budík a nemuseli byť 3 (tí čo so mnou spávajú/spávali vedia, však Ivko). Nepripisujem to len Synectaru, ale môže mať na tom tiež svoj podiel.

Na soľ som tentokrát nezabudol, dokonca som si jej doprial asi o kúsok viac ako by bolo nutné, ale nebolo to nejaké strašné. Dnes som vymenil pomer olivového a tekvicového oleja, 10g oliváku a 5g tekvicáku. Chuť bola opäť tekvicová, príjemná.

Raňajkoval som po ceste na stretnutie aj počas stretnutia (keď pijem tak aspoň nie je nikto pohoršený, že som neslušný a napchávam sa) kde som dostal otázku, že či sa jedná o Herbalife. Rázne som odmietol, na čo som dostal doplnkovú otázku, či som si bol dať aj zmerať “bunkový vek” (?). Všetkých som opäť ubezpečil, že sa nejedná o Herbalife a že som si to miešal sám. Tentokrát mi asi uverili. Neskôr som na internete našiel, že táto firma naozaj niečo podobné vyrába.

Zvyšok dňa som prežil v pohode, do večera som zjedol ešte 2 ľahšie jedlá, žiaden snack. Vyzerá to tak, že kalorický obsah Synectaru mi vyhovuje.


Náradie na miešanie

Náradie pripravené, hor sa do prípravy raňajok


Juraj

Dnes u mňa kulminovala nádcha, zle som spal a zobudil som sa dosť neskoro. Spravil som si preto rovno obed, naložil som si svoju zvyčajnú porciu, no zvládol som zjesť len polovicu. Neviem, či to je tým, že sa mi už scvrkáva žalúdok, alebo jednoducho tým, že to bolo prvé jedlo dňa – aj keď tradične mávam veľké raňajky a aj Synectar zvládnem dať celý.

Týmto som teda vybavil “raňajky” aj “obed” a Synectar som mal len na večeru.

Potešilo ma, že plynnatosť úplne odišla, no teraz neviem, či to je tým, že je spôsobená Synectarom, alebo tou zhnitou víkendovou kukuricou.

Synectar One - deň ôsmy
Synectar One - deň 10