Synectar One – deň ôsmy

Začíname druhý týždeň nášho experimentu.

Pavol

Deň som začal trochu neobvykle, nakoľko som na WC nepodal z môjho pohľadu dostatočný výkon. Resp. výkon som podal, ale výsledky veľmi nebolo vidno.

Tak som sa išiel vytrestať behaním, napriek zime bolo veľmi fajn. Výkon pri behu neviem príliš porovnať s preSynectarovoou dobou, keďže behávať som doteraz chodieval prevažne večer a vtedy sa predsalen organizmus správa inak. Behalo sa mi lepšie, ale neviem či to je práve jedením Synectaru. Možno.

Po návrate domov som sa smútok posnažil zahnať namiešaním Synectaru, avšak keďže už bol z novej várky, tak v ňom nebola soľ, pretože Juraj mal naposledy doma stále iba ružovú himalájsku, ktorá vraj teda nie je do kúpeľa, ale nejako mu neverím. A svoju som si zabudol prisypať, na čo som došiel ale až po ceste do práce. Príchuťou dnes bolo znova kakao, ale bez tej soli to proste nebolo ono. Mal som pocit, akoby som pil zriedené mlieko, prípadne mlieko mandľové alebo lieskovo-orieškové – proste voda s jemnou príchuťou.

Jedol som znova po ceste do práce, trochu Synectaru mi ostalo aj na poobedie (asi 1/4 dávky), tú som dojedol okolo 18.00. Obed a večeru som mal normálne, tuhé. Všeobecne som toho dnes vela nezjedol, ani som nebol hladný.

Pred odchodom z práce som ešte opáčil WC a oplatilo sa. Síce pre mňa neštandardný čas, ale nadštandardný výsledok. Tentokrát som bol naozaj spokojný a nálada sa mi podstatne zlepšila.


Suchý Synectar - makro

Makro pohľad na štruktúru Synectaru nasucho.


Juraj

Ráno som sa zobudil s nádchou. Opäť som skúšal zdravé zeleninové triky na raňajky, a opäť som zostal po nich trochu hladný.

Na obed som mal Synectar, na olovrat pol avokáda s olivami a na večeru opäť Synectar.

Kde je tá nová zásielka? Sladká chuť mi už ozaj začína vadiť a plynný som jak obor.

Synectar One - deň siedmy ₊ týždenný sumár
Synectar One - deň deviaty