Synectar One – deň štvrtý

Deň v znamení prípravy na večernú výpravu

Pavol:

Ráno vyriešený hygienický biznis klasicky, bez problémov. Dnes som chcel mať istotu v žalúdku na večer, keďže bola na pláne stretávka v meste, tak som sa rozhodol ostať pri Synectare iba na raňajky.

Pri miešaní som si uvedomil, že mám na Synectar naozaj chuť. Neviem, či to mám nazvať “zvykol som si”, ale naozaj som si prvý dúšok upil s chuťou (aj všetky ostatné potom).

Dnes som sa rozhodol chuť zmeniť pridaním kakavka, horkého holandského (ktoré je vraj priamo z burzy s kakavkom). Tip na príchuť znova vyšiel, tak ako včera so škoricou. Chuť taká akurátna, vyhovovalo mi, že som kakao cítil, ale nápoj nebol sladký. Asi ostanem aj naďalej priaznivcom neochuteného proteínu a príchute budem upravovať dodatočne.

Kakavko

Pohľad do nádoby s horkým holandským kakavkom, nom nom

Raňajkoval som znova pri chôdzi, veľmi mi vyhovuje takáto úspora času.

Tentokrát som sa rozhodol Synectar nemixovať mixérom, iba v shakeri, nakoľko som si myslel, že po chvíli, ako Psyllium napučí tam tak či tak rozdiel nie je. Ale je! Nepomixované sa mi to pomerne dosť lepilo kade tade po ústach, takže pomixovať to má naozaj svoje odpodstatnenie.

Tesne pred obedom som mal mierne nepríjemný pocit v bruchu, niečo ako pálenie. Neviem, či to pripísať hladu, ale po obede (výborný štvrtkový bravčový rezník) sa tento pocit už neobjavil.

Zvyšok dňa normálna strava a žiaden problém. Večer trochu piva, ale žiadna búrlivá reakcia sa nekonala.


Prášok + olej pred miešaním

Akurát som pridal olej do prášku a ešte som nestihol naliať vodu a pomiešať.


Juraj:

Ráno som mal pocit zápchy. Raňajkoval som Synectar, trochu neskoršie ako obyčajne (10:00), čiže v čase obeda som bol ešte pomerne sýty. Obed som mal normálny, akurát bez polievky, a stačil.

Po obede som opäť navštívil záchod, a plávajúci produkt by som označil za typ 2 alebo typ 3 Bristolskej škály. Podľa rád prislúchajúcich týmto typom by som mal prijímať viac tekutín a vláknin, čo sa mi nezdá, keďže vody ja pijem tradične veľa (kľudne 4 litre denne) a vlákniny máme v Synectar One viac než je minimálna odporúčaná dávka. Každopádne som bol rád že zápcha sa nakoniec nekonala.

Večer som sa chystal na pivo (alebo aj viac pív), takže som si nebol úplne istý rozhodnutím dať si aj na večeru Synectar One, ale “for science” som si ho nakoniec dal. Dopadlo to v pohode, akurát som zas mal pocit neúplného zasýtenia.

Synectar One - deň tretí
Synectar One - deň piaty