Synectar One – deň 27

Ovce a bigfood.

Pavol

V noci som nespal príliš dobre a ráno som sa skoro zobudil. A keď sa skoro zobudím, tak som nepríjemne hladný. Potreboval som preto v bruchu niečo pevné, čo ma poriadne zasýti. Synectar som teda vynechal.

Deň som strávil na cestách, obed bol nabalený z domu.

Večer po návrate domov som mal chuť na reálne, varené jedlo a na dotlačenie sa (náhodne, čítajte ďalej) ovčími syrovými korbáčikmi. Ako to nazývaju bratia Česi – honila mě mlsná.

Na Synectar mi teda za celý deň neostal čas. Na jednu stranu ma to mrzí, pretože neponúknem z tohto dňa Vám, našim čitateľom, žiadne šťavnaté detaily z prostredia mojich vnútorností. Na strane druhej je to tiež súčasťou mojej časti experimentu – Synectar nie je pre mňa natoľko lákavý aby som ním úplne nahradil pevnú stravu. Ak mám dostatok času a dostupných surovín, čo v poslednej dobe mám, tak výhody Synectaru neprevyšujú pôžitok z klasického jedla.


Indoktrinácia jedlom začína už pri malých deťoch.

Indoktrinácia jedlom začína už pri malých deťoch.
Zdroj: Wikipedia


Juraj

Raňajkoval som konopný Synectar s “tým dobrým” olivovým olejom + rozmixovanou polkou jablka.

Na obed som mal domácku pizzu.

Na večeru som zedol voľáke dva malé bryndzové chlebíky v meste. Hneď som vedel, že mi to nebude dosť, úplne som mal chuť rozmiešať si Synectar čo som mal vo vačku, ale nakoniec som si nič viac nedal a bolo to v poriadku, hlad sám odišiel (po dvoch pivách). Ďalší dôkaz, že hlad je len konšpirácia, potravinárske spoločnosti chcú zarobiť na ovciach (dvojzmysel) a tak vyrábajú bryndzu, ktorá vás robí hladnými!! Je to niečo ako depresia, ktorú pridávajú do jedla vo fastfoodoch.

Po vzore big pharma to nazvime “big food“.

Synectar One - deň 26
Synectar One - deň 28