Synectar One – deň 26

Kto maže ten jede – zbierka olejov. A budeme aj variť.

Pavol

Ráno banánovo-hovädzí Synectar, ktorý sa mi nepodarilo dopiť celý po ceste do práce.

Obed kuracie soté s ryžou a hustá zeleninová polievka.

Večer som mal dilemu – dopiť Synectar (ostávala asi polovica) alebo si buchnúť normálnu večeru. Tentokrát som však nemal chuť jedlo piť, avšak bolo mi ľúto Synectar vyhodiť. Tak som sa rozhodol, že dnes skúsim lievance resp. palacinky alebo kto to už ako volá.

A keďže mi príde ľúto zabiť prvé Synectar varenie do obyčajného logu, sľubujem, že z toho spravím samostatný článok s fotoreportom.

Táákže sledujte blog, už čoskoro!


IMG_20141122_134800

Porád olejové kráľovstvo


Juraj

Na raňajky som vymenil olivový olej za konopný, takže som vlastne pil dvojitý konopný Synectar. Chutilo to celkom zle – no dobre, nie úplne megazle, ale proste silná burinová chuť. Nie taká milá, ako keď si dáte konopné lízatko. Tak som si do toho rozmiešal hrušku. Bolo to v pohode, aj keď konope stále prerážalo, no najmä som z toho necítil žiadne pálenie záhy.

Obed bol nejaký normálny, nedojedol som ryžu.

Na večeru som si dal Synectar s olivovým olejom, aký som používal pred týždňom, a pálenie záhy tiež neprišlo. Skúsim ho ešte nabudúce vypiť samotný, aby som zistil, či mi aj on bude páliť hrdlo ako ten predchádzajúci olivák. Doma už mám asi tristo olejov skrz všetko toto skúšanie.

Ináč všetko super, v pohode stolica, žiadne plyny, žiaden sliz, šecko jak má byť.

Synectar One - deň 25
Synectar One - deň 27