Synectar One – deň 25

Ako obetovať šnicel za vedu.

Pavol

Telefonát o ôsmej ráno ma vytrhol zo sna a vstať mi neprišlo ešte ako dobrý nápad, tak som sa zabalil naspäť do periny a tým si podpísal ortieľ veľmi neskorého vstávania.

Po tom, čo som sa už rozhodol finálne vstať, som si namiešal Synectar z várky s hovädzím proteínom (ktorej časť išla na výmenu) a hodil som doňho po dlhom čase znova banán. Tyčový mixér dnes haproval (samozrejme som to zistil až po tom, čo som do Synectaru hodil banán) tak som v slove tyčový zmenil t za p a trochu som prepláchol jeho spodnú odnímateľnú časť vodou. Pri tom som si predstavoval čím asi budem mniagať banán, ak sa mi to rozchodiť nepodarí. Prepláchnutie ale našťastie pomohlo, t sa vrátilo na svoje miesto a banán som rozmixoval ako sa patrí.

Táto várka Synectaru je bez soli a solím podľa chuti, to som myslím už spomínal. Po pridaní banánu mi soľ vôbec nechýbala, tentokrát teda žiadna nebola.

Trochu som moje raňajky pocuckal, ale kvôli neskorému vstávaniu som musel onedlho opustiť domov a vydať sa na cestu do mesta. Synectar teda skončil v chladničke, kde bol až do večera, kedy som si znova trochu pocuckal, ale keďže bol sladký, veľmi mi nešmakoval. Hlad som ním ale zahnal.

Medzitým som mal obed a zopár mlsaníc, všetko v tuhom skupenstve.

Dnes sa kyselina nedostavila, snažil som sa piť dostatočne pomaly, snáď to teda pomáha.


Haprujúca časť mixéra

Táto časť mixéra poriadne nefungovala. Podozrievam Iluminátov.


Juraj

Ráno som si spravil čistý Synectar bez hrozna, aby som mohol odsledovať pálenie záhy. Naskutku sa aj dostavilo, aj keď veľmi mierne, ale aspoň teraz viem, že to nebolo tým hroznom (resp. minimálne hrozno nie je to jediné, čo ho spôsobuje).

Chtivý vedy som si na obed odoprel štvrtkový šnicel v prospech Synectaru. Tentokrát som skúsil vypiť olivový olej samostatne pred Synectarom a zistil som, že ma znateľne páli v hrdle. Teraz si nie som istý, či ma páli preto, že mám to hrdlo momentálne pokazené skrz tú záhu, alebo je samotný ten olej taký. Keď som ďalší dúšok chvíľu pováľal v ústach, tak nepálil ani v ústach ani v hrdle, takže neviem. Večer doma som si dal ešte dúšok konopného oleja, a ten nepálil vôbec.

Každopádne, v priebehu dňa pálenie záhy ustupovalo, miestami zmizlo úplne, prípadne sa zjavilo len na chvíľu. Večeru som mal normálnu.

Synectar One - deň 24
Synectar One - deň 26