Synectar One – deň 20

Hruškový Synectar pred svadbou. A čistý pred kávou.

Pavol

Doplnené 17.11.2014
Na cesty som si okrem balíčkov na výmenu zobral aj 2 balíčky Synectárového prášku, aby som si mohol rýchlo a ľahko pripraviť raňajky, bez ohľadu na to kde budem spať. Jediné, čo som na potulkách po bytoch kamarátov kradol bol olej. Dnes to bol arašidový – avšak chuť mal úplne neutrálnu.

Snažil som sa piť pomaly, po malých dúškoch, ale kyselina sa napriek tomu dostavila. Ale nasýtil som sa dostatočne a kyselina nebola až taká závažná.

Po raňajkách nasledovala cesta na Coffee Fest a následne festivalovanie, ktoré bolo super a veľmi som si ho užil. Škoda, že nemám aj kávový blog (aj keď kávový Synectar by nemusel byť úplne zlý), lebo inšpirácie by som mal na mesiac dopredu.

Synectar v žalúdku mi nespravil žiadne nepríjemnosti ani po nadmernom požití kávy. Počas festivalu som pojedal kadejaké dobroty a deň som zavŕšil bravčovou panenkou s parmezánovo-hubovou omáčkou a pivkom s kamarátmi. Testom “stability v žalúdku” teda prešiel Synectar bez problémov.

Ale to najdôležitejšie na koniec. Po včerajšom upchatí prišlo dnes odštopľovanie prekvapivých rozmerov. Takže opäť mimo normy, ale ako kompenzácia predošlého dňa na jednotku s hviezdičkou.


IMG_20141115_134745

Ten zub v strede!


Juraj

Na raňajky som mal konopný Synectar, klasika, no tentokrát som si doňho rozmiešal hrušku za pomoci už spomínaného smrtiaceho tyčového mixéra so zúbkami (viď obrázok). Jedna mi prišla málo, tak som tam hneď šupol aj druhú.

Konzistenciou to pripomína Synectar s jablkom, také husté, a chuťou je to aspoň tak dobré ako jablková varianta. Silno odporúčam.

Na obed som mal obyčajný Synectar a večer som šiel na svadbu (nie svoju), kde som sa najedol všelijakých dobrôt.

Synectar One - deň 19
Synectar One - deň 21 + týždenný sumár