Synectar One – deň 12

Nečakaná konopná zábava a neúspešný paprikový experiment.

Pavol

Dnes som zjedol poslednú dávku z minula namiešaného Synectaru. Rozhodol som sa pre 5:10 kombináciu tekvicového a olivového oleja. Keď už som mal ale otvorenú skriňu, tak sa na mňa usmiala mletá červená paprika (sladká). Povedal som si teda, že to vyskúšam. Chuť tekvicového oleja však bola asi natoľko výrazná, že červenú papriku nebolo cítiť ani po niekoľkých lyžičkách. Tento experiment teda ostal otvorený na iný deň, kedy nebudem dávať do mixu výrazný olej.

Synectar som popíjal viac menej hodinu a pol popri PC, tým pádom ma celkom výrazne zasýtil a okrem pár gramov proteínu (info z koštovky čoskoro) a jedného syrového rožku som jedol až za ďalších 5 hodín a nebol som nijako obzvlášť hladný.

Žalúdok dnes ok.


Hemp Synectar

Dnes fotka Jurajovho hemp mixu. Pení, a to sa cení.


Juraj

Po klasických raňajkách som si na obed vymiešal opäť konopnú verziu Synectar One. Medzi obedom a večerou som si dal (nie nedám si povedať) kukuricu (dobre no, však ale len jednu).

Na večeru konopný Synectar, no musím povedať, že zasýtil len na pomerne krátku dobu. Taký som bol z toho smutný, že som sa ešte musel doraziť normálnym jedlom (aj keď nie veľa).

Ináč s plynovosťou je všetko v poriadku, ale k večeru ma veru chytila hnačka, ktorá až priveľmi nápadne pripomínala samotný konopný Synectar. Dúfam, že to bola len výnimka, lebo keď už som raz zakúsil Synectar bez Psyllia, nechce sa mi vracať naspäť. Možno že je tá vláknina v konopnom proteíne nejakého iného typu ako tá vláknina v Psylliu, ak je niečo také možné? Alebo žeby som to skúsil zahustiť trochou kukurice?

Synectar One - deň 11
Synectar One - deň 13