Synectar One – deň 11

Banán sem, banán tam a pokračovanie s konope.

Pavol

Večer pred spaním som na chvílu pustil myseľ na špacír a vrátila sa s nápadom ráno šupnúť do Synectaru banán (ovocie). Ako som si to tak pred spaním predstavoval, celkom som na to dostal chuť (na Synectar s banánom – ovocím).

Ráno som si teda nachystal klasickú dávku prášku a oleja do shakera a šupol tam banán. Tentokrát som musel použiť znova ručný mixér. Teda nemusel, ale banán by som potom musel zjesť v celku. Vymixovalo sa to rýchlo, ľahko.

Konzistencia bola samozrejme hustejšia ako inokedy. Chuťovo paráda – banánový shake, ktorý nebol zbytočne sladký. Jedol som po ceste do práce, ale keďže som už išiel v čase blížiacom sa obedu, tak som vypil len polovicu dávky. Štvrtkový šniceľ si predsa nemôžem nechať ujsť.

Zvyšnú polovicu som dopil niekde medzi olovrantom a večerou, stále mi to chutilo, ku koncu už trochu menej, ale nemal som žiaden problém Synectar dopiť. Večera bola tuhá, trochu menšia.

Banánom som pravdepodobne zabil low-carbovosť Synectaru v aktuálnej receptúre, ale za zmenu to určite stálo. Zvýšená hustota zároveň spôsobila oveľa väčší pocit nasýtenia, preto mi jedna dávka vystačila na cca 1 a pol jedla.


Kompozícia banán + Synectar

Táto kompozícia mi prišla na um spolu s myšlienkou dať dnu banán. Nazval som to “banán v kleci”.


Juraj

Ráno som si spravil Synectar podľa novej konopnej (dayum) receptúry, a prišiel mi už o málinko sladší ako včera. Takže buď si moje chuťové bunky zvykajú, alebo je to tým, že mi už odchádza nádcha.

Obed som mal normálny, aj večeru, ale mám pocit že na večeru som zjedol menej ako obyčajne (na obed nie!).

Stolica úplne v poriadku, aj plyny odišli, asi k Palovi alebo čo.

Synectar One - deň 10
Synectar One - deň 12