Synectar One – deň 13

Cestovanie, promovanie a návrat plynov.

Pavol

Dnešné doobedie som strávil v aute, tak som znovu zvolil na raňajky Synectar a tentokrát ho otestoval za volantom. Na dlhé cesty to je ideálne jedlo, netreba stáť na pumpe a kupovať bagety pochybnej kvality. Nevýhoda je však v tom, že sa Synectar časom v shakeri usádza a shakovanie za jazdy naozaj nie je práve najbezpečnejšia kratochvíľa – je dobré na to teda mať spolujazdca.

Zároveň bolo dnešné ráno testom novej várky miešania a tým aj nového proteínu – hovädzieho. Srvátkový proteín som znížil zo 173g na 100g a pridal 60g hovädzieho proteínu (srvátkový ma 80% čistotu, hovädzí 97%, preto ten rozdiel v hmotnosti). Chuťovo sa Synectar príliš nezmenil, avšak jemné nuansy cítiť. Hovädzí proteín je chuťovo viac horký ako srvátkový, ktorý je nasládly aj vo verzií bez príchute. Synectar teda chytil mierne horký dojazd, ale nič výrazné.

Nezvládol som ho na raňajky celý, poobede som dal teda koštovať aj v kruhu rodiny, zároveň som im vysvetlil o čo ide. Chuťovo z toho nikto nebol nadšený, ale nikto sa ani netváril kyslo, že by to bolo “nechutné”. Reakciu by som zhodnotil jedným slovom ako “meh”.

Časovú úsporu ocenil každý, ale vraj za pôžitok z jedla by to nevymenili. Ubezpečil som ich, že ani ja, ale účel ktorý to má spĺňať to spĺňa na 100%. Ktovie, možno čoskoro budem miešať aj pre rodinu. Synectar teda.


Zdroj hovädzieho proteínu


Juraj

Ranná stolica bola prekvapivo úplne v poriadku, takže teraz neviem – uvidím ďalšie dni, ako je to teda s týmto konopným Synectarom.

Dal som si ho teda na obed aj na večeru. Zdá sa mi, že táto konopná verzia zasycuje trochu menej, ako čisto srvátkovo-Psylliová, takže som to prekúsaval rôznou zeleninou počas dňa.

Podvečer sa vrátila plynnatosť, takže teraz už naozaj upodozrievam tú kukuricu.

Synectar One - deň 12
Synectar One - deň 14 + týždenný sumár