Synectar One – týždeň 6

Štvrtkové vodopády a príprava na vymiešavačku.

Juraj

Tento týždeň som opäť viac-menej jedol Synectar 2-krát denne. TL;DR: pálenie záhy sa nedostavilo.

Chudnutie sa pravdepodobne už úplne zastavilo, aj keď, mohol by som si nahovárať, že to je spôsobené tým, že som sa doma začal hrať na “cvičenie”, čiže naberám kilá svalov…ale asi skôr nie.

Vo štvrtok som sa fajne…vyprázdnil, zo 4x zo mňa vyliezla úplná voda, a v robote mi aj bolo trochu zle, takže som už predpokladal, že mám nejakú črevnú chrípku, ak niečo také existuje. No doma mi potom bolo zasa úplne dobre, takže asi to bolo skôr tou robotou.

Práve dokončujeme objednávky aj z niektorých slovenských a českých eshopov, čiže budeme mať možnosť ochutnať aj lokálne ingrediencie. Zároveň sa chystáme na veľké miešanie, keďže viacero ľudí sa nám ozvalo, že by mali záujem skúsiť Synectar, takže ak najbližšie týždne uvidíte na ulici viacero ľudí pijúcich tekutú stravu z posilkárskych shakerov, nemusí to znamenať, že posilky majú práve zľavy.


Satanské nebo

Juraj objavil satanské nebo na dne šálky


Pavol

U mňa bol tento týždeň opäť Synectar viac v mysli a v počítači ako v bruchu. Doma bol dostatok jedla, spoločné obedy v práci som si nechcel nechať ujsť (ešte by mi bola ušla nejaká klebeta!). Ako pohotovostné jedlo však svoju úlohu splnil 2x.
Jeden deň som ním vyriešil raňajky, jeden deň večeru. Ráno bolo v poriadku, večer som cítil začínajúcu kyselinu, ale naplno sa neprejavila.

Pod minulotýždňovým logom sme dostali komentár o možnosti spôsobenia refluxu ovsenými vločkami. Pri problémoch s kyselinou v minulosti som prebiehal na internete informácie o všetkých ingredienciach Synectaru a pri vločkách bol uvedený pravý opak – že tomuto pocitu zabraňujú. Osobná skúsenosť je však v tomto prípade viac ako teória, preto túto možnosť budem v najbližšej dobe zvažovať.

Ako už Juraj spomínal, máme momentálne objednané niektoré ingrediencie od iného dodávateľa, možno zmena značky pomôže. Ak nie, ešte je možná náhrada vločiek múkou z koreňa rastliny Maca, avšak ako som sa dočítal, táto podľa niektorých výskumov (a ako to býva, podľa niektorých nie) funguje ako afrodiziakum. A neviem, či by chlapci v kancelárií mali zo mňa potom radosť.

Inak som prežil týždeň v poriadku, v zdraví a spokojnosti, ďakujem za opýtanie.

Synectar One - týždeň 5
Synectar One - týždeň 7