Prvé (a ďalšie) vzorky už dorazili a čakajú na ochutnávku

S radosťou vám, našim čitateľom, chceme oznámiť (a samozrejme pomachrovať), že sme dostali vzorky (a dokonca viac ako sme očakávali!) od prvých pár producentov práškových (a nielen práškových) jedál

Dorazili v poradí týchto tweetov:

Konalo sa aj nejaké to predvianočné prekvapenie (DHL dorazilo k našim dverám 23. decembra):

Budeme sa k nim správať ako k mimozemšťanom z ďalekého vesmíru – rozdelíme ich na časti, budeme ich študovať, pridáme vodu, zatrasieme s nimi a vypijeme ich. A zjeme. A budeme to všetko fotiť a robiť poznámky.
Ok, to možno nie je presne to, čo by sme robili s mimozemšťanmi (je možné, že nejakí z nich tento blog čítajú a začali sa báť), ale je to presne to, čo spravíme s práškovým jedlom, ktoré sme dostali.

S ochutnávkami sme ešte nezačali, ale máme to v pláne hneď po Vianociach a vydávať ich začneme v prvých dňoch nového roka.

Bude v tom aj nejaká tá symbolika, keďže veríme, že rok 2015 bude rokom “jedla novej éry” – nutrične vyvážných tekutých/práškových/tuhých jedál.

Veľká vďaka patrí producentom (a distribútorom) za všetky vzorky!

Ak ste výrobcom alebo distribútorom práškových, resp. soylentom inšpirovaných jedál, prípadne iných jedál budúcnosti a mali by ste záujem o nami vyprodukovanú recenziu vášho produktu, budeme radi ak nás skontaktujete.

Prvé varenie so Synectarom
Želé zo Synectaru